Anna Socik

Adwokat, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uczestniczka prestiżowego programu uniwersyteckiego „Business Law”.

Specjalizuje się w prawie autorskim oraz prawie handlowym, ze szczególnym uwzględnieniem korporacyjnej obsługi spółek osobowych i kapitałowych. Doradza klientom z branży nieruchomości w zakresie obrotu nieruchomościami, najmu i dzierżawy oraz na etapie realizacji inwestycji budowlanych.

Wspólniczka spółki SprawdzoneM - www.sprawdzonem.pl.

Legal Expert w Fundacji Rozwoju Zawodowego „Quantitative Finance”. Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa korporacyjnego.

Prywatnie kinomanka, miłośniczka sportu i kuchni włoskiej.

Kinga Rochalska

Adwokat wpisana na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła podyplomowe studium zamówień publicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia w zakresie wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Obecnie w trakcie zdobywania uprawnień rzeczoznawcy majątkowego.

Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz prawie nieruchomości. Na co dzień zajmuje się bieżącą obsługą prawną firm działających w sektorze nieruchomości. Posiada doświadczenie w sprawach dotyczących prowadzenia inwestycji budowlanych (od fazy koncepcji do fazy realizacji inwestycji), obrotu nieruchomościami, a także najmu i dzierżawy nieruchomości.

Wspólniczka spółki SprawdzoneM - www.sprawdzonem.pl.

Prywatnie miłośniczka wioślarstwa i jazdy konnej.