O blogu

Zdaniemprawnika.pl to blog zainspirowany praktyką. W profesjonalny sposób opowiadamy o tym, co ważne i godne uwagi, przedstawiając zawiłą problematykę prawa w przystępny dla każdego sposób. Jeszcze jako studentki, analizując wpisy na forach internetowych, zaobserwowałyśmy duże zapotrzebowanie użytkowników na treści prawne, szczególnie z zakresu prawa zamówień publicznych i prowadzenia własnego biznesu.

Wówczas narodził się pomysł stworzenia bloga, gdzie odpowiedzi na wątpliwości przedsiębiorców, przedstawione będą w sposób przystępny, a zarazem profesjonalny. Strona poświęcona jest w szczególności tematyce prawa zamówień publicznych i zagadnieniom wynikającym z bieżącej obsługi spółek. Staramy się naświetlić etapy procesów związanych z obsługą podmiotów gospodarczych, a następnie ich realizacją.

Pochodną powyższych procedur jest problematyka prawa budowlanego i prawa nieruchomości, szczególnie w świetle obowiązujących wymogów prawnych i technicznych w zakresie robót i inwestycji budowlanych. Nie można pominąć, że wynik pracy twórczej objęty jest ochroną prawnoautorską, co znalazło odzwierciedlenie w specjalizacji prawo autorskie i prawa pokrewne, opisywanych na łamach bloga Zdaniemprawnika.pl.

Umiejętności

Profesjonalizm

Kreatywność

Sumienność